Regulamin

REGULAMIN ZAKUPÓW NA MAKEMYWONDERLAND.PL

MakeMyWonderland jest sklepem internetowym, regulamin określa zasady zawierana transakcji na stronie: makemywonderland.pl

 

1. ZAMÓWIENIE I CZAS REALIZACJI

1. 1. Zamówienia można dokonać 24h na dobę za pomocą sklepu internetowego.

1.2. Zamówienie zostaje przyjęte do realizacji w momencie otrzymania wpłaty za zakupiony towar.

1.3. Wysyłka towaru odbywa się w terminie do 3-4 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności.

 

2. DOSTAWA I KOSZT WYSYŁKI

2.1. Produkty są dostarczone pod wskazany adres za pośrednictwem firmy kurierskiej.

2.2. Opłaty za dostawę produktów są podawane w procesie składania zamówienia i są uzależnione od wagi przesyłki i kosztów opakowania. Przewidywany czas dostawy przesyłki kurierskiej to 1 dzień roboczy liczony od dnia nadania.

2.3. Koszty przesyłki zakupionych towarów ponosi kupujący.

 

3. CENY i FORMY PŁATNOŚCI

3.1. Ceny produktów w sklepie podawane są w złotych polskich.

3.2. Za zamówione produkty płaci się za pomocą przelewu bankowego lub przy odbiorze osobistym.

3.3. Odbiór osobisty możliwy jest na terenie Jeleniej Góry.

 

4. REKLAMACJE I ZWROTY

W przypadku posiadania przez produkt wad o charakterze niezgodności towaru z opisem, reklamację należy złożyć najpierw na adres e-mail: info@makemywonderand.pl Po zapoznaniu się z wnioskiem, Kupujący zostanie poinformowany, na jaki adres odesłać towar. Towar należy odesłać wraz z dokładnym opisem wad. Kupujący otrzyma informację o sposobie rozpatrzenia reklamacji w terminie 14 dni od dnia otrzymania przez sklep przesyłki zawierającej reklamowany towar.

4.2. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji złożonej drogą pocztową  sklep  wyśle do kupującego produkt pełnowartościowy (naprawiony lub nowy) w ciągu 14 dni, a gdy okaże się to niemożliwe, zwróci pełną kwotę zapłaconą za towar wraz z kosztami wysyłki. Zwrot pieniędzy za odesłany towar zostanie nadany na podany przez kupującego numer konta w ciągu 3 dni od dostarczenia zwrotu towaru. Zwrotowi podlega kwota obejmująca cenę za towary objęte umową, co do której kupujący skorzystał z prawa odstąpienia oraz koszty dostawy towarów do kupującego.

4.3. W przypadku negatywnego rozpatrzenia reklamacji, towar zostanie odesłany wraz z opinią na temat odmowy reklamacji. Koszty wysyłki towaru w takim przypadku są bezzwrotne.

4.4. Kupujący przy dostawie produktów wysyłanych za pomocą kuriera, zobowiązany jest sprawdzić ich stan, a ewentualne uszkodzenia mechaniczne produktów i/lub przesyłki powstałe podczas transportu powinny być zgłoszone pisemnie w obecności osoby dostarczającej produkt.

4.5. Kupujący ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży produktu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru i zwrócić towar do sklepu. Produkt musi być zwrócony w stanie niezmienionym- nienoszącym śladów użytkowania.

4.6. Sklep ma prawo odmówić przyjęcia zwrotu towaru w przypadkach zwrotu uszkodzonego towaru lub dostarczenia do sklepu towaru niepełnowartościowego, noszącego ślady użytkowania.

4.7. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

 

5. POZOSTAŁE

5.1. W wypadku pytań skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub za pomocą maila: info@makemywonderland.pl

5.2. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie przez właściciela sklepu w celu realizacji zamówień w sklepie internetowym i działań marketingowych. (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883).

5.3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się odpowiednio przepisy kodeksu cywilnego lub innych ustaw mających zastosowanie do działalności i funkcjonowania sklepu.

5.4. Sklep zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian regulaminu. Zmiany regulaminu obowiązują od momentu opublikowania ich na stronie sklepu. Zmiany te nie mogą naruszać praw nabytych klientów korzystających ze sklepu.

Kochani, w związku z powiększeniem się wonderlandowej rodziny, czas na krótką przerwę. Wysyłki zostaną wznowione po połowie maja :)

You have Successfully Subscribed!